Iveco Czech Republic

Dobrovského 74, 566 01 Vysoké Mýto - Pražské Předměstí

O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Strojírenství Automobilový průmysl Administrativa Výroba Management Logistika

Kdo jsme

Pracujte pro jednoho z nejstabilnějších zaměstnavatelů v ČR, pracujte pro Iveco CR. Jsme finalista Zaměstnavatele regionu v Pardubickém kraji s více než 125letou tradicí a nabízíme pracovní příležitosti ve výrobním závodě, ale i ve vývojovém oddělení. Ve Vysokém Mýtě vyrábíme autobusy se zaměřením na udržitelnost, a to díky více než 4 tisícům našich zaměstnanců.

Koho hledáme

V našem výrobním závodě ve Vysokém Mýtě se dnes určují světové trendy v oblasti veřejné dopravy. Pokud toho chcete být součástí a pracovat s námi na nových bezemisních projektech, posilujeme náš tým na těchto pozicích:
Svářeč/ka kovů
Autoelektrikář/ka
Automechanik/čka
Konstruktér/ka strojního zaměření
Elektro Konstruktér/ka a další

Co nabízíme

Pracujte pro jednoho z nejstabilnějších zaměstnavatelů v ČR, pracujte pro Iveco CR. Jsme finalista Zaměstnavatele regionu v Pardubickém kraji s více než 125letou tradicí a nabízíme pracovní příležitosti ve výrobním závodě, ale i ve vývojovém oddělení. Motivující finanční ohodnocení, možnost home office a široká škála firemních benefitů jsou u nás samozřejmostí. A to nejdůležitější je práce na zajímavých projektech.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky