Často kladené dotazy

Cílem festivalu pracovních příležitostí Career Expo je pomáhat lidem při hledání zaměstnání, proto je vstup pro všechny zdarma. Je ale třeba se zaregistrovat, abys získal(a) vstupenku.

Ano, registrace je nutná. Kapacita O₂ universum je limitována a naším cílem je, aby se všichni na Career Expo cítili příjemně. Bez platné vstupenky proto návštěvníkům nebude umožněn vstup na festival. Navíc, pokud vyplníš všechny informace při registraci, jsi automaticky zařazen(a) do soutěže o hodnotné ceny!

Ano, můžeš. Ale trochu tě to zdrží. Proto určitě doporučujeme zaregistrovat se ještě před akcí.

Festival příležitostí Career Expo se uskuteční v městské části Praha – Libeň – v O₂ universu, které se nachází na ulici Českomoravská 2345/17. Na místo se pohodlně dostaneš městskou hromadnou dopravou, autem, ale i na kole.

Vystavovat bude kolem 120 zaměstnavatelů. Jedná se o menší i větší společnosti, které hledají nové kolegy či kolegyně v různých pracovních oblastech.

Program je opravdu pestrý a výrazně zaměřený na vzdělávání. Můžeš otestovat své dovednosti, vylepšit si CV i své prezentační schopnosti a zapojit se do velkého množství tematických workshopů. Nezáleží, jestli jsi teprve na začátku své kariérní cesty, nebo máš už něco odpracováno a hledáš nový směr. Festival Career Expo je jedinečnou příležitostí, jak se můžeš živě setkat nejen s řadou potenciálních zaměstnavatelů, ale také se sebou samým.

Festival příležitostí pořádá společnost Alma Career Czechia, která provozuje největší pracovní portál v České republice, kde se můžeš informovat o volných pracovních pozicích doma i v zahraničí.