O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Farmacie Obchod a prodej, nákup Výroba Administrativa Logistika

Kdo jsme

Zentiva je panevropská platforma, která vyvíjí, vyrábí a každoročně poskytuje vysoce kvalitní a cenově dostupné léky více než 100 milionům lidí v Evropě. K zajištění bezpečnosti dodávek léčiv má Zentiva 4 výrobní závody ve stoprocentním vlastnictví a širokou síť externích výrobních partnerů. Nabízíme léčivé přípravky v klíčových terapeutických oblastech, jako je kardiologie a oběhová onemocnění, diabetes, onkologie, respirační systém či centrální nervová soustava, a zaměřujeme se na rozšíření našeho portfolia na doplňky stravy a volně prodejné léky. Společnost je vlastněna investičním fondem a vykazuje udržitelný dvouciferný růst s ambiciózním pětiletým plánem dalšího silného, organického i anorganického růstu v celé Evropě. Jsme tým téměř 5 000 jedinečných talentů spojených naším posláním dodávat vysoce kvalitní a cenově dostupné léky lidem, kteří jsou na nich každý den závisí. Chceme, aby Zentiva byla skvělým místem pro práci, kde se každý cítí vítán a oceňován, a může přispívat podle svých nejlepších schopností. Kořeny Zentivy sahají více než 500 let do minulosti, do malé lékárny v srdci Prahy. Dnes se centrála společnosti, spolu s jedním ze čtyř výrobních závodů, nachází v Praze v Dolních Měcholupech. Jsme nejvýznamnější farmaceutickou společností v České republice a zaměstnáváme zde více než 1500 lidí. Kromě bohaté historie přinášíme i inovace. V Praze sídlí centrum pro výzkum a vývoj, které pracuje na inovacích technologií a receptur tak, aby přípravky přinášely vyšší přidanou hodnotu pro pacienty i celý zdravotní systém.

Koho hledáme

Staňte se součástí naší vítězné kultury! V Zentivě jsme týmem 4 700 jedinečných talentů, které spojuje naše společné poslání. Věříme, že naše rozmanitost je zdrojem velké energie a síly, a vytváříme proto pracovní kulturu a etiku, kde se každý cítí doceněn, může projevit své skutečné já, a přispívat dle svých nejlepších schopností. Při formování vyvážených týmů napříč společností vítáme přihlášky všech kvalifikovaných kandidátů s nejrůznějším vzděláním, zkušenostmi, kulturním nebo etickým zázemím, různými životními příběhy a schopnostmi. To vše bez ohledu na to, jaké mají náboženské a filozofické přesvědčení, či koho mají rádi. Pro náš výrobní závod v Dolních Měcholupech hledáme šikovné a technicky zdatné uchazeče, kteří se nebojí změn a chtějí využít časovou flexibilitu, kterou nabízí práce ve směnném provozu. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím.

Co nabízíme

Zentiva je výrobcem vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků. Nabízíme zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Naším cílem je vývoj, výroba a prodej farmaceutických produktů. Zdraví je pro nás zásadní hodnotou.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky