O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Bankovnictví, Peněžnictví, Pojišťovnictví

Kdo jsme

Představuje moderní finanční instituci se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Naše kořeny sahají hluboko do 19. století. Jsme univerzální pojišťovnou, která nabízí profesionální a praxí prověřená řešení pro široké spektrum klientů – od běžných lidí, drobných živnostníků přes malé a střední podniky až po velké společnosti nebo města a obce. Generali Česká pojišťovna je snadno dostupná napříč celou Českou republikou, a to nejen ve velkých městech, ale i v těch menších. Zhruba 4 000 zaměstnanců a 5 000 obchodních zástupců je připraveno pomoci klientům s řešením jejich specifických potřeb. Máme zhruba 3 miliony klientů, spravujeme téměř 7,5 milionů pojistných smluv a náš tržní podíl na domácím trhu dosahuje 26 %.

Koho hledáme

V naší velké společnosti nabízíme široké spektrum odvětví, kde můžete uplatnit své dovednosti. První linii tvoří ti, kdo přicházejí do přímého kontaktu s klienty, jako jsou obchodníci nebo provozní útvary - likvidace, call centrum a správa pojištění. Nesmíme však opomenout ani další klíčové útvary, které jsou nedílnou součástí našeho úspěchu. Od oblasti marketingu, PR a komunikace, přes HR, finance, pojistnou matematiku, produktový management, risk management až po IT. Bez ohledu na váš obor zájmu, u nás můžete najít příležitost rozvíjet se a být klíčovou součástí našich týmů.

Co nabízíme

Studentům a absolventům poskytujeme skvělou příležitost vybudovat si pevný základ pro svou budoucí kariéru. Specializovaným profesionálům v naší společnosti otevíráme prostor ke zdokonalení svých znalostí a realizaci vlastních nápadů. Pracujeme v hybridním režimu a umožňujeme flexibilní home office podle vašich potřeb. Jsme oddáni principům učící se organizace, která podporuje rozvoj, reskilling a vytváření interních komunit. Našim zaměstnancům nabízíme širokou škálu benefitů, včetně volna, cafeterie, slev na produkty a dalších výhod. Jsme spojeni nejen prací, ale i sdílenými zájmy, a klademe důraz na work-life balance. Zároveň se angažujeme v projektech, které přinášejí prospěch jak přírodě, tak společnosti, a aktivně se zapojujeme do dobrovolnických aktivit. Již deset let jsme TOP ZAMĚSTNAVATELEM v oblasti pojišťovnictví mezi studenty.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky