Philip Morris ČR

Karlovo náměstí 10, Praha 2, 120 00

O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Potravinářství

Kdo jsme

Jsme Philip Morris ČR a.s., dceřiná společnost Philip Morris International a největší výrobce a prodejce tabákových výrobků v České republice. Uskutečňujeme největší změnu tabákového průmyslu za celou dobu jeho existence. Přinášíme lidem méně škodlivé produkty, které jednou zcela nahradí cigarety. Jako lídr na trhu jsme se s ohledem na veřejné zdraví a udržitelnost podnikání rozhodli zcela změnit celé odvětví. Ve všem, co děláme, jsme maximálně transparentní a féroví. Nejen sami k sobě na pracovišti, ale i ke spotřebitelům, akcionářům a dalším klíčovým partnerům. Svým zaměstnancům zajišťujeme rovné podmínky bez rozdílu, širokou nabídku benefitů a možnost růst a posouvat se.

Koho hledáme

Ať už Vám to jde s čísly, umíte vést a rozvíjet tým nebo jsou Vaší super schopností prodejní dovednosti, ve Philip Morris ČR nabízíme spoustu míst pro Vaše uplatnění napříč různými odděleními naší firmy a to jak v pražských kancelářích tak ve výrobním závodě v Kutné Hoře.

Co nabízíme

Náš úspěšný byznys stojí na spokojených zaměstnancích. Proto na Vás čeká spoustu zajímavých benefitů jako například roční příspěvek na dovolenou ve výši 1,6násobku Vaší mzdy nebo pracovní doba 37,5 hodiny.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky