Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.

Walterovo nám., 158 00 Praha 5

O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Potravinářství

Kdo jsme

Jsme silná firma s mezinárodními kořeny – součást mezinárodní skupiny Orkla, jedničky v FMCG segmentu ve Skandinávii i Pobaltí, která své výrobky vyváží do desítek zemí po celém světě. Do České republiky vstoupila právě nákupem společnosti Vitana v roce 2013, následovala koupě skupiny Hamé v roce 2016. Kromě České republiky a Slovenska již řadu let působíme se značkou Hamé také v Maďarsku a v roce 2023 jsme zde zásadním způsobem expandovali. Získali jsme stoprocentní podíl ve společnosti Khell Food, která je na tamním trhu předním výrobcem chlazených balených sendvičů a baget.

Koho hledáme

Hledáme odvážné kolegyně a kolegy, kteří rádi mluví a spolupracují s lidmi - ať už s ostatními v našem týmu, nebo s našimi zákazníky či dodavateli. Jejichž hnacím motorem jsou výsledky, ze kterých mají radost. Hledáme ty, kdo se chtějí posouvat dopředu, získat mezinárodní know-how, mluvit s kolegy ze zahraničí a případně je tam i osobně potkávat. Rádi mezi sebou přivítáme nové talenty v oboru FMCG, třeba čerstvé absolventy, ale oceníme také odborníky s dlouholetou praxí!

Co nabízíme

Orkla je globální společnost, která v České republice kombinuje skandinávskou firemní kulturu s lokálními kořeny. Na jedné straně pečuje o stoletou tradici svých značek, na druhé straně inovuje, digitalizuje a významně investuje mimo jiné do technologií, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Společnost roste díky akvizicím napříč Skandinávií i jinde v Evropě. Do naší rodiny proto neustále přibývají nové, oblíbené regionální značky, nová výrobní místa a noví lidé. Panuje u nás přátelská atmosféra a dokladem toho je fakt, že zde neustále slavíme pracovní jubilea kolegyň a kolegů, kteří jsou s námi již několik desítek let. Rádi se potkáváme jako tým v kanceláři, ale zároveň máme dostatek flexibility na skloubení pracovního a osobního života.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky