O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Bezpečnost a ochrana majetku Ekonomie a Finance Informační technologie Státní a veřejná správa Administrativa

Kdo jsme

Národní bezpečnostní úřad je orgánem výkonné moci a je ústředním správním úřadem pro oblast ochrany utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti. Jedním z hlavních úkolů NBÚ je vydávání osvědčení (fyzické osobě i podnikateli) nebo dokladu o bezpečnostní způsobilosti (fyzické osobě) a garantuje tak, že u jeho držitele nebyly zjištěny žádné skutečnosti, které by mu bránily mít přístup k utajovaným informacím nebo vykonávat citlivé činnosti. Tím přispívá k ochraně informací důležitých pro obranné, vojenské, bezpečností, ekonomické a mezinárodně politické záměry a cíle České republiky, a tím i k ochraně zdraví, života a majetku občanů. NBÚ není zpravodajskou službou a není ani pověřen žádnými vyšetřovacími pravomocemi ve smyslu oprávnění orgánů činných v trestním řízení (například Policie ČR).

Koho hledáme

Národní bezpečnostní úřad hledá nejen odborníky s praxí, ale i čerstvé absolventy především na tyto pracovní pozice: právník, legislativec, analytik personální bezpečnosti, analytik průmyslové bezpečnosti, referent ústředního registru, technik bezpečnostních systémů, administrativní pracovník podatelny, spisovny a evidenčního šetření, IT specialista uživatelské podpory, IT specialista informačních systémů, IT specialista bezpečnosti, IT specialista správy aplikací a další, referent administrativní bezpečnosti, kontrolor ochrany utajovaných informací, pracovník úklidu, referent fyzické bezpečnosti.

Co nabízíme

Nabízíme pestrou škálu benefitů, mezi nejzajímavější patří: dovolená 25 dní, odborná školení, možnost ubytování, placené zdravotní volno, posilovna v areálu úřadu, příspěvek na kulturní, sportovní a volnočasové aktivity, pružná pracovní doba, zvýhodněné pobyty v rekreačních zařízeních v ČR, výhody plynoucí z kolektivní smlouvy, dotované stravování v areálu úřadu, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na Lítačku a mnoho dalšího.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky