O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Služby Administrativa Management Marketing

Kdo jsme

DĚLEJ TO, CO MILUJEŠ. MILUJ TO, CO DĚLÁŠ! Jsme společnost Form Factory s.r.o. a jsme leaderem v oboru fitness a wellness. V České republice provozujeme 14 klubů v Praze, 2 v Brně a jeden v Ostravě. V těchto klubech najdete ty nejlepší posilovny, osobní trenéry, nejširší výběr studiových lekcí s exkluzivními Les Mills® programy, relaxační zóny a další.

Koho hledáme

Do naší #FormFactoryFamily hledáme další srdcaře, pro které bude práce koníčkem a bude je bavit tak, jako baví nás. Nezáleží nám na věku a nelpíme na velkých zkušenostech – vše Tě rádi naučíme! Místo u nás najde každý ať na plný, či zkrácený úvazek, nebo formou dohody. Aktuálně obsazujeme například pozice Club Manager pro Prahu & Brno, Marketing Performance Specialist nebo Stavbyvedoucího. Své místo najdete i v provozu jako Sales Assistant.

Co nabízíme

Jsme jedna velká rodina a sdílíme svou vášeň pro pohyb nejen v práci, ale i na společných firemních akcích a během klubových teambuildingů. Nabízíme Ti možnost stát se součástí nových projektů a být u zrodu našich moderních fitness klubů. Ve Form Factory máme plno benefitů, pestrou firemní kulturu a samozřejmě si všichni tykáme!
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky