O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Stavebnictví a reality

Kdo jsme

Doprastav, a.s. je moderní stavební společností s více než 70 letou historií, která nabízí realizaci staveb jakéhokoli druhu. Značka Doprastav, a.s. je pro každého investora zárukou, že jeho projekt bude dokončen včas a v kvalitě, která je srovnatelná se světovým standardem. Doprastav, a.s. realizuje stavby na celém území České republiky a Slovenska, ale má rozvinuté aktivity také v zahraničí. Předmětem činnosti společnosti je komplexní dodávka stavebních objektů a prací v segmentech inženýrského stavitelství.

Koho hledáme

Hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří mají chuť získat nové cenné zkušenosti od našich nejlepších odborníků. Hledáme ty, kteří budou spolu s námi srdcem Doprastavu. Dáváme prostor všem, které naplňuje dynamická práce a žene snaha posouvat se vpřed. Rozšiřujeme náš tým Doprastav o absolventy středních a vysokých škol, zájemce se zkušenostmi, ale i bez nich, o zkušené stavaře, kteří hledají nové výzvy. Chcete-li spolu s námi vidět, jak Vám práce roste pod rukama, rádi Vás poznáme. Vybraní uchazeči u nás postupně získají praktické zkušenosti a dovednosti týkající se realizace výstavby dopravních staveb pod vedením zkušených kolegů, které navazují na zkušenosti a poznatky získané během studia na škole.

Co nabízíme

Pracovat pro společnost Doprastav je příležitost přeměnit svůj osobní potenciál na společné výsledky a rozvíjet se. Jsme stabilní společností, kde se můžete podílet na realizaci významných stavebních projektů a kde budete mít prostor pro vlastní iniciativu a nápady. Staňte se jedním z nás Doprastaváků, jsme společnost, kde se z kolegů stávají přátelé. Základem našeho úspěchu jsou naši zaměstnanci, jejich nadšení a profesionalita. Podporujeme jejich rozvoj a vzdělání bezplatnými školeními s možností rozšiřování kvalifikace. Záleží nám na pohodě na pracovišti, a proto si naši kolegové mohou přizpůsobit svůj pracovní den v rámci flexibilní části pracovní doby. Našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené, 4 dny Sick day a týden dovolené navíc pro matky a osamělé rodiče. Součástí mzdového ohodnocení jsou měsíční a roční prémie, samozřejmostí je stravenkový paušál nebo příspěvek na volnočasové aktivity či zvýhodněné telefonní tarify pro rodinné příslušníky. Odměníme Vás za doporučení nového kolegy či kolegyně, odměníme Vás při životních a pracovních jubileích, přispějeme Vám na doplňkové důchodové spoření. Součástí benefitního balíčku je také mobilní telefon a notebook.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky