O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Informační technologie Administrativa Služby

Kdo jsme

Concentrix + Webhelp navrhuje, dodává a optimalizuje nezapomenutelné zákaznické zážitky pro dnešní digitální svět. Od prodeje a zákaznických služeb, až po moderování obsahu, Concentrix + Webhelp je komplexním partnerem napříč všemi cestami zákazníků v sektorech B2C a B2B. Jeho více než 440 000 nadšených zaměstnanců ve více než 70 zemích vytváří pozitivní dopad pro nejzajímavější světové značky.

Koho hledáme

Concentrix + Webhelp hledá nové zaměstnance na různé pozice v B2C i B2B sektoru. V oblasti B2C hledá poradce zákaznického servisu, vedoucí týmů a projektové manažery. Pro B2B jsou ideálními kandidáty ti na prodejních pozicích, supervizoři, obchodní manažeři a obchodní analytici.

Co nabízíme

Concentrix + Webhelp je firma, která se zaměřuje na lidi a proto poskytuje mnoho benefitů. Kromě těch standardních jako jsou stravovací vouchery, chutná káva, čaj a ovoce na pracovišti či příspěvek na Multisport kartu, nabízíme také rozvoj kariéry v mezinárodním prostředí, možnost denního využití cizích jazyků a širokou škálu firemních aktivit a akcí.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky