Česká televize

Na Hřebenech II 1132/4, 140 70 Praha 4 - Kavčí hory

O společnosti

Kdo jsme

Česká televize je veřejnoprávní televize, která nabízí zpravodajství, publicistiku, sport, počasí, pořady od A do Z a iVysílání. Mimo jiné se snažíme neustále zlepšovat, vyvíjet a dále rozvíjet příběh České televize. Pomozte nám sepsat novou kapitolu jejího příběhu, přidejte se k nám a podělte se o své nápady, které následně vepíšeme do televizních obrazovek našich diváků!

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme parťáky, kteří mají hlavně chuť učit se a získávat nové zkušenosti, kterým není cizí důvěra, vřelost, empatie a motivace, která je bude posouvat neustále kupředu. Konkrétní podmínky přijetí a úspěchu ve výběrovém řízení u jednotlivých pozic najdete u popisu každé z nich na našich kariérních stránkách. Stačí jen projevit svůj zájem u nabízených pozic, my se Ti poté ozveme v nejbližších dnech zpět!

Co nabízíme

Práci pro nejdůvěryhodnější, nejsledovanější a nejrespektovanější médium v České republice, jedinečné projekty, kreativní a inovativní prostředí, přátelskou atmosféru, 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc, rozmanitý balíček finančních i nefinančních benefitů, příspěvky na stravování, lékařské zázemí, dětské tábory, sportovní i kulturní aktivity pro zaměstnance, a mnoho dalšího.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky