Bezpečnostní informační služba

O společnosti

Nabízíme pro vás práci
v oblastech jako...

Státní a veřejná správa

Kdo jsme

Bezpečnostní informační služba je zpravodajská instituce českého státu, která působí uvnitř jeho území. Službu řídí a kontroluje vláda ČR a její fungování upravuje zákon. Jejím úkolem je získávat, shromažďovat a vyhodnocovat informace o rizicích ohrožujících bezpečnost a strategické zájmy České republiky, demokracii a svobodu. Cílem BIS je hrozbám předcházet a nebezpečí eliminovat. Služba je bezpečnostním sborem a její příslušníci jsou ve služebním poměru.

Koho hledáme

Hledáme absolventy i uchazeče s praxí. Hledáme odborníky z širokého spektra oblastí. Vítáme znalosti ekonomie, mezinárodních vztahů, politologie, výpočetní techniky, práva, technických oborů a mnoha dalších. Uplatnění u nás najdou i jazykoví specialisté stejně jako lidé znalí administrativy nebo manuálně zruční.

Co nabízíme

Nabízíme např. 30 dnů dovolené, možnost sportovního vyžití v našich objektech i mimo ně, zajištění lékařské péče, vlastní stravování (případně možnost využití stravenek), využití rekreačních objektů, příspěvky na kulturní či společenské aktivity a další.
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky